Пройшов Місто Вілкабамба

Вчора пройшов ще один рівень розділу Перу — Місто Вілкабамба. Все ще пам’ятаю ці локації, але вже не так добре як перший рівень, тому грати було цікавіше. Але й часу знадобилося більше.

Тоді, десять років тому, ведмідь мені здався майже непереможним. Пам’ятаю ми по черзі намагалися завалити його. І вдалося це далеко не з першого разу. А цього разу це сталося якось несподівано. Я вже налаштувався на неодноразові спроби, але…

Що там було в басейні (біля повітки з ведмедем) я майже не пам’ятав. Так само, як і те, що було за дверима, які відкривалися ключем з черепом. Тому вовки мене застали трохи зненацька :)

Будівлю з червоним дахом та трьома входам я пам’ятаю добре. Саме тут довелося добре потренуватися в стрибках. Басейни з водою під платформами неодноразово рятували життя Лари.

Думаю найближчими днями зробити детальний гід проходження другого рівня (за прикладом першого). Десь під кінець тижня… може.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>