І ось я тут знову

Нарешті, через два роки після створення цього сайту, я вирішив щось зробити. І записав відео проходження мною першого рівня першої гри серії Tomb Raider (1996 року). Ось, що з того вийшло:

Звичайно, не можна назвати це проходження першим, оскільки я вже неодноразово проходив цей рівень. Але це було років так десять тому… Багато що вже забулося. Я навіть керування не відразу згадав. Тим більше, що грав я тоді на Play Station.

Як зараз пам’ятаю, як приніс тоді знайомий невідомо де взятий диск цього самого першого Tomb Raider-а. Я вже мав тоді досвід гри (в третю та четверту частини), де графіка була значно краща. Тому «оригінальний» Томб мені здався занадто застарілим. Ми навіть гадали, що це якась «китайська підробка». Але грати треба було (так — саме треба :) а обирати особливо не було з чого, тому довелося звикати до цієї жахливої графіки.

За пару днів я освоївся в грі. Картинка мені вже не здавалася жахливою, а сюжет, загадки… Вони виявилися ще цікавішими, ніж ті в які я грав до цього. Вже потім я дізнався, що саме ця, перша гра вважається найкращою грою серії (хоча можливо не в усьому). Тоді ж я це просто відчував!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>